KOSMETIKA KRISTÝNA

KOSMETIKA KRISTÝNA, ZALOŽENA V r.1998. NAŠIM CÍLEM JE NABÍZET KVALITNÍ SLUŽBY DOSTUPNÉ VŠEM, KTEŘÍ O SVOU PLEŤ CHTĚJÍ PEČOVAT. ZÁKAZNÍK JE NĚKDO, KDO K NÁM PŘICHÁZÍ SE SVÝM PŘÁNÍM! NAŠÍ SNAHOU JE TOTO PŘÁNÍ SPLNIT.

Kalendář

Úvod

!!!POZOR!!!  ADRESA WEBOVÝCH STRÁNEK SE MĚNÍ NA: www.studiolesna.717.cz ZDE SE JIŽ INFORMACE NEAKTUALIZUJÍ !!!POZOR!!!


   Vítejte na stránkách Kristýny Pšenicové  - Kosmetika Kristýna
  
   Jsme kosmetickým studiem s širokou nabídkou služeb, pro všechny, kteří  o sebe chtějí pečovat. Náš salon je důkazem toho, že v oblasti kosmetikých služeb, manikúry a nehtové modeláže i rekvalifikačního vzdělání se dá vysoké kvality dosáhnout i na vesnicích či malých městech.

   Zaměřujeme na práci s českými značkami (SynCare, Dermacol, aj.).

   Poskytujeme vysoce profesionální ošetření (dermokosmetika, biokosmetika) a jako výhradní salon společnosti SynCare vlastníme typizační přístroj - Triskin.  Našim cílem je nejen klasické ošetření, ale také ošetření hraničních stavů pleti.

   Samozřejmostí je individuální přístup, možnost kombinace jednotlivých přípravků tak, aby vyhovoval potřebám dané pleti.

   Taktéž se věnujeme péči o pokožku rukou a nehtové modeláži ve všech dostupných technikách. V tomto oboru pracujeme s italskými (Clarissa), španělskými (Thuya) a holandskými (Magnetic) značkami.

   Make-up zajišťujeme kosmetikou Dermacol.

   Spolupracujeme s oděvní firmou W linie a podílíme se na "Dnech plných inspirace".

   Náš kosmetický salon, využívá ekologických prostředků k úklidu a praní prádla zn. Ecover.

Prosím zákaznice, aby nepoužívaly k objednání, přeobjednání a informacím sms zprávy a e-mail.  Komunikace je často složitá a dochází k nedorozumění, které je pak nepříjemné pro obě strany. Z důvodu "úrazu" mého mobilního telefonu nebudu brát na sms zprávy zřetel, protože to není momentálně možné. Děkuji za pochopení.